Wiatrak Kebab

Kebab Własny
Praga Południe
ul. Grochowska 173
(W pawilonach)

Sieć: http://wiatrak.kebab.waw.pl/

Mięso: kurczak.
Dostępny w cienkim i grubym cieście

Godziny otwarcia:

11:00-23:00

Zdjęcia:

Mapa:

Opinie ekipy

Autor: tranx » 09.04.2009r, 11:35

Dobry kebab. Mogę polecić. Podobnie jak Wiatrak przy rondzie Wiatraczna. W okolicy (i nie tylko) zdecydowanie jeden z lepszych. Smak w zasadzie ten sam, więc opinia ta sama. Od jakiegoś czasu w ofercie jest baranina i lawasz. Posunięcie dobre, w smaku też daje radę. Minus ten sam - zbyt intensywny smak czosnku w sosie łagosnym. Zostaje po tym nieprzyjemny posmak na wiele godzin. Mimo to polecam.

Autor: KwiateQ » 06.04.2007r, 9:21

W pierwszym momencie kebab wydał mi się kompletnie bez smaku, na szczeście później było już lepiej. Mięso nie jest najgorsze, ale niektóre kawałki to był sam tłuszcz, sałatka standardowa, nic specjalnego, ostry sos absolutnie nie jest ostry, a łagodny ma smak mięty i w sumie taki mi odpowaiada. Kebabowa buła pierw jest odgrzewana w mikrofalówce a pozniej przypiekana na grilu. Ogólnie kebab da się zjeść, nie jest zły, ale rewelacji nie ma.

Opinie gości

Nikt z gości nie ocenił jeszcze tego miejsca w przeciągu ostatnich 3 miesięcy.

Wszystkie opinie

Dodaj swoją opinię

Autor:

Chcesz mieć wpływ na ranking na tej stronie? Załóż konto i wystaw ocenę!

Kod zabezpieczający (wpisz słowo "kebab"):

Opinia:

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za wypowiedzi Internautów opublikowane na stronach serwisu, oraz zastrzega sobie prawo do redagowania, skracania bądź usuwania komentarzy zawierających treści zabronione przez prawo, uznawane za obraźliwie lub naruszające zasady współżycia społecznego, a także komentarzy nie na temat, wyraźnie fałszywych, mających na celu sztuczne polepszenie lub pogorszenie opinii o lokalu.